Fabryka Kawki i Przystawki

Przemiłe, nowoczesne miejsce w sercu Piaseczna. Ciepłe i z niezwykle miłą obsługą. Wypieki własne, przepyszne. Menu śniadaniowe, ciasta, pyszna kawa. Spróbowałam Banoffee, Brownie oraz Sernika z białą czekoladą.  Wiecie jak to jest, jemy oczami i właściwie mogłabym zjeść wszystko, tylko rozsądek podpowiada, że nie można. Dlatego ograniczyłam się do 3 kawałków… ale za to bardzo dużych. Już dawno takich nie widziałam.

wnętrze kawiarni

Kawa – szybkie espresso, latte, cappuccino… czego dusza zapragnie. Dawno nie piłam tak dobrej kawy. Poszukiwałam w Piasecznie miejsca, gdzie mogę nie tylko napić się szybko espresso, ale kawa musi być wyborna. I wreszcie znalazłam Naprawdę polecam.

Brownie było cieplutkie i podane z kulką lodów waniliowych. Banoffee rozpływało się w ustach podobnie jak sernik. Niestety nie zdążyłam i nie zjadłam bezy, a to dlatego, że uprzedziła mnie para, która po skosztowaniu dwóch kawałków, resztę (cały tort!) wzięła na wynos.

Poza słodkościami i pyszną kawą, znajdziecie również propozycję menu śniadaniowego: kanapki, wytrawne tarty, naleśniki. Wszystko świeże i przygotowane z sercem na dłoni. Jeśli nie macie czasu nawet na szybką kawę, ponieważ robicie zakupy na pobliskim bazarku, dziewczyny przygotują ciasto na wynos. Choć uważam, że chwila przerwy w takim miejscu jest po prostu obowiązkowa.

Otwarte codziennie od 10.00 do 19.00.

Adres
Fabryka Kawki i Przystawki
ul. Fabryczna 18, Piaseczno

Poniżej krótka fotorelacja.

Serdecznie polecam

autorka bloga w kawiarni banofi sernik kawiarnia ciastawnetrze kawiarni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *