Kurs cukierniczy – podziękowanie dla Uczestników

W ludziach jest moc i siła. Bez nich, bez ich zapału, zaangażowania i optymizmu nic się stanie, niczego się nie stworzy a świat na pewno nie pójdzie naprzód. Ponieważ jestem pod ogromnym wrażeniem cudownych ludzi, którzy uczestniczyli w ostatnim listopadowo-grudniowym kursie cukierniczym, chciałabym dziś TU i TERAZ im ogromnie podziękować.

Za nami aż 8 spotkań, podczas których zrobiliśmy wspólnie wiele, wymieniliśmy się doświadczeniem, spostrzeżeniami, uwagami i pytaniami, lepiej się poznaliśmy, polubiliśmy. Wierzę, że wszyscy uczestnicy wynieśli z kursu najwięcej jak tylko się dało (własnych wypieków i wiedzy oczywiście). Mam też nadzieję, że wspólnie kusiliśmy się ciastami i deserami, a teraz kuszenie słodkościami pójdzie dalej w świat. Na koniec spotkania otrzymałam takie oto piękne pierniki oraz cudowny wieniec zrobiony własnoręcznie przez Magdę. Ogromnie dziękuję raz jeszcze i podziwiam Wasze zdolności artystyczne, wszystkich bez wyjątku.

Jeśli ktoś chce na własnej skórze przekonać się, jak cudowna atmosfera panuje na kursach cukierniczych w Instytucie Sztuki Kulinarnej na ul. Postępu 5 w Warszawie, niech koniecznie monitoruje stronę i zapisuje się na szkolenia.

Dziękuję: Magdzie, Przemkowi, Violi, Ewie, Dianie, Sławkowi, Elizie, Monice, Ewelinie, Róży, Anecie, Klaudii oraz Joannie za Wasz uśmiech, zaangażowanie, zapał i chęć nie tylko zdobywania, ale i konsumowania zdobytej wiedzy. Życzę Wam oraz wszystkim Czytelnikom i Uczestnikom kursów Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Oby były spokojne, zdrowe, ciepłe, smaczne i słodkie jak nigdy dotąd! Życzę w Nowym Roku samych udanych wypieków, spełnienia wszelkich marzeń i realizacji celów, tych prywatnych i zawodowych.

Jeszcze raz bardzo dziękuję! I mam nadzieję do zobaczenia.

Kinga

wieniecpierniki prezentwieniec bozonarodzeniowybozonarodzeniowe prezenty

Pracownia cukiernicza w Instytucie Sztuki Kulinarnej czeka na wszystkich gotowych podjąć wspólnie słodkie wyzwanie. Zapraszam serdecznie.

pracownia cukiernicza Instytut Sztuki Kulinarnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *